Materac Hilding Anders Tango 90x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 1 459 zł Porównaj ceny 11 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:bardzo twardy (H5) Wysokość:23 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Tango 3
Dane techniczne
Hilding Anders Tango 90x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Tango 90x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac TANGO HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 90x200, Pokrowce Hilding - V | 1 459 zł |
Hilding HILDING TANGO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 90x200, | 1 459 zł |
HILDING TANGO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 90x200, Twardoś | 1 459 zł |
Materac TANGO HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 90x200, Pokrowiec Hilding: Vel | 1 459 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy