Materac Hilding Anders Step 90x200
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 719 do 949 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:bardzo twardy (H5) Wysokość:19 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Step 7
Dane techniczne
Hilding Anders Step 90x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Step 90x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Sprężynowy Step Silver 90X200 | 719 zł |
Materac STEP HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 90x200, Pokrowce Hilding - Si | 719 zł |
HILDING STEP - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 90x200, Twardość | 719 zł |
Materac STEP HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 90x200, Pokrowiec Hilding: Silv | 719 zł |
Materac STEP HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 140x200, Pokrowiec Hilding: Sil | 949 zł |
Materac Step HILDING | 719 zł |
Materac Hilding STEP : Rozmiar - 90x200 | U NAS KUPISZ NAJTANIEJ! | 719 zł |
Materac STEP - HILDING, Rozmiar - 90x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 719 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy