Materac Hilding Anders Step 140x200
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Modyfikacje Hilding Anders Step 7
Dane techniczne
Hilding Anders Step 140x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Step 140x200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Sprężynowy Step Silver 140X200 | 949 zł |
Materac STEP HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 140x200, Pokrowce Hilding - S | 949 zł |
Materac Hilding STEP : Rozmiar - 140x200 | U NAS KUPISZ NAJTANIEJ! | 949 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy