Materac Hilding Anders Salsa 120x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 1 579 do 2 139 zł Porównaj ceny 12 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:bardzo twardy (H5) Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Salsa 6
Dane techniczne
Hilding Anders Salsa 120x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Salsa 120x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Piankowy Salsa Tencel 120X200 | 2 139 zł |
Materac SALSA HILDING piankowy : Rozmiar - 120x200, Pokrowce Hilding - Ten | 2 139 zł |
HILDING SALSA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 120x200, Pokr | 2 139 zł |
Materac SALSA HILDING piankowy, Rozmiar: 120x200, Pokrowiec Hilding: Tence | 2 139 zł |
Materac SALSA HILDING piankowy, Rozmiar: 120x200, Pokrowiec Hilding: Velve | 2 139 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy