Materac Hilding Anders Salsa 80x200
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Modyfikacje Hilding Anders Salsa 7
Dane techniczne
Hilding Anders Salsa 80x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Salsa 80x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac SALSA HILDING piankowy : Rozmiar - 80x200, Pokrowce Hilding - Velv | 1 579 zł |
Hilding Materac Salsa Hilding 80/200 cm Velvet | 1 579 zł |
HILDING SALSA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 80x200, Pokro | 1 579 zł |
Materac SALSA HILDING piankowy, Rozmiar: 80x200, Pokrowiec Hilding: Tencel | 1 579 zł |
Materac SALSA HILDING piankowy, Rozmiar: 80x200, Pokrowiec Hilding: Velvet | 1 579 zł |
Piankowy Salsa Hilding 80 x 200 | 1 579 zł |
Materac Hilding SALSA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Velvet | U NAS KUPIS | 1 579 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy