Materac Hilding Anders Rumba 180x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 4 135 do 5 169 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:22 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Rumba 7
Dane techniczne
Hilding Anders Rumba 180x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Rumba 180x200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac RUMBA HILDING piankowy : Rozmiar - 180x200, Pokrowce Hilding - Med | 5 169 zł |
Hilding Materac Rumba Hilding 180/200 cm Velur | 4 135 zł |
Hilding Materac Rumba Hilding 180/200 cm Velur | 5 168 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy