Materac Hilding Anders Rumba 160x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 4 119 do 4 699 zł Porównaj ceny 12 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:22 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Rumba 7
Dane techniczne
Hilding Anders Rumba 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Rumba 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Piankowy Rumba Elips 160X200 | 4 119 zł |
Materac RUMBA HILDING piankowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding - Eli | 4 119 zł |
Hilding Materac Rumba Hilding 160/200 cm Elips | 4 119 zł |
HILDING RUMBA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pokr | 4 699 zł |
HILDING RUMBA - materac termoelastyczny, piankowy, Twardość - średni, Rozm | 4 119 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy