Materac Hilding Anders Makarena 120x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 2 922 do 3 799 zł Porównaj ceny 9 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:23 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Makarena 7
Dane techniczne
Hilding Anders Makarena 120x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Makarena 120x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 120x200, Pokrowce Hilding | 3 799 zł |
Hilding Materac Makarena Hilding 120/200 cm Merced | 3 799 zł |
Materac HILDING 120x200 MAKARENA pokrowiec Merced | 2 922 zł |
HILDING MAKARENA - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 120x200, Pok | 3 799 zł |
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 120x200, Pokrowiec Hilding: | 3 799 zł |
Multipocket Makarena Hilding 120 x 200 | 3 799 zł |
Materac Hilding MAKARENA : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Merced | U NAS K | 3 799 zł |
Materac MAKARENA - HILDING, Pokrowiec - Merced, Rozmiar - 120x200 cm - NEG | 3 799 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy