Materac Hilding Anders Makarena 180x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 5 109 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:23 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Makarena 7
Dane techniczne
Hilding Anders Makarena 180x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Makarena 180x200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Sprężynowy Makarena Elips 180X200 | 5 109 zł |
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 180x200, Pokrowce Hilding | 5 109 zł |
Hilding Materac Makarena Hilding 180/200 cm Elips | 5 109 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy