Plecak HI-TEC Xland 18L 18 l
Zdjęcia 6 |
HI-TEC Xland 18L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Xland 18L 18 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hi-Tec Plecak sportowy Xland 18l Black/Sharkskin One Size | 76 zł |
Plecak sportowy Hi-Tec XLAND 18L - BLACK/SHARKSKIN | 75 zł |
Hi-Tec, Plecak miejski, Xland, niebieski, 46x27x17 cm | 130 zł |
Hi-tec Xland 18l Backpack Czarny | 98 zł |
Hi-Tec Xland 25 Black Sharkskin | 75 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →