Plecak HI-TEC Stone 75L 75 l
Zdjęcia 4 |
HI-TEC Stone 75L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Stone 75L 75 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Hi-Tec Stone 75 l | 268 zł |
Plecak trekkingowy Hi-Tec Stone 75 l | 289 zł |
Hi-Tec, Plecak turystyczny, Stone, 75 L, czarny | 297 zł |
Hi-tec Stone 75l Backpack Czarny | 326 zł |
Hitec Stone 75L | 273 zł |
Modyfikacje HI-TEC Stone 75L
Ceny na HI-TEC Stone 75L |
---|---|---|---|---|
HI-TEC Stone 50L 50 l | od 227 zł | 7 oferty | ||
HI-TEC Stone 65L 65 l | od 252 zł | 9 oferty | ||
HI-TEC Stone 75L 75 l | od 268 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →