Grill kontaktowy Hendi Contact grill Panini srebrny (263662)
Zdjęcia 9 |
Hendi Contact grill Panini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi Contact grill Panini srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HENDI Grill kontaktowy Panini Górna powierzchnia ryflowana dolna gładka Po | 990 zł |
Grill kontaktowy PANINI 34x23, dół gładki | Hendi | 1 218 zł |
Hendi GRILL KONTAKTOWY PANINI DÓŁ GŁADKI | 1 167 zł |
Grill elektryczny HENDI Panini 263655 | 1 218 zł |
Hendi GRILL KONTAKTOWY GÓRA/DÓŁ RYFLOWANE | 1 167 zł |
Kontakt grill kontaktowy PANINI ryflowany 2200W - Hendi 263655 | 1 219 zł |
Kontakt grill kontaktowy PANINI góra ryflowana dół gładki 2200W - Hendi 26 | 1 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →