Контактний гриль Hendi Contact grill Panini сріблястий (263662)
Фото 9 |
Hendi Contact grill Panini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi Contact grill Panini сріблястий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HENDI Grill kontaktowy Panini Górna powierzchnia ryflowana dolna gładka Po | 990 zł |
Grill kontaktowy PANINI 34x23, dół gładki | Hendi | 1 218 zł |
Hendi GRILL KONTAKTOWY PANINI DÓŁ GŁADKI | 1 167 zł |
Grill elektryczny HENDI Panini 263655 | 1 218 zł |
Hendi GRILL KONTAKTOWY GÓRA/DÓŁ RYFLOWANE | 1 167 zł |
Kontakt grill kontaktowy PANINI ryflowany 2200W - Hendi 263655 | 1 219 zł |
Kontakt grill kontaktowy PANINI góra ryflowana dół gładki 2200W - Hendi 26 | 1 219 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →