Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000
Zdjęcia 3 |
Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000 |
|
Regulowany kąt głowicy prysznicowej. Funkcja szybkiego usuwania kamienia (QuickClean). Prysznic ręczny posiada regulację wysokości za pomocą elementu przesuwnego. Przystanek bezpieczeństwa przy 40 °C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe croma select s 280 showerpipe chrome | 2 917 zł |
HANSGROHE 26790000 Komplet prysznicowy natynkowy Croma Select S 280 1jet | 2 921 zł |
Hansgrohe Croma Select S 280 Zestaw prysznicowy chrom 26790000 - odbiór os | 2 722 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →