Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W 225/50 R17 94 W 225/50 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/50 R17 98W XL 4PR SBL ) 1029203 | 499 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/50 R17 98W) 1029242 | 574 zł |
Opona Hankook 225/50R17 K135 Ventus Prime4 XL MFS 98W - opony letnie 10292 | 479 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/50 R17 98W XL 4PR SBL ) | 505 zł |
Opony letnie 225/50R17 98W Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 463 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W | od 393 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W | od 463 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →