Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W 225/50 R17 94 W 225/50 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/50 R17 94W) 1028701 | 515 zł |
Opona Hankook 225/50R17 K135 Ventus Prime4 MFS 94W - opony letnie 1028701 | 468 zł |
1x Hankook 225/50R17 94W Ventus Prime4 K135 Fr Letnia | 393 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/50 R17 94W 4PR SBL ) 1028701 | 513 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/50 R17 94W 4PR SBL ) | 519 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W | od 393 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W | od 463 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →