Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R17 98W XL 4PR SBL ) 1029247 | 488 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R17 98W) 1029247 | 563 zł |
Opona Hankook 215/55R17 K135 Ventus Prime4 XL 98W - opony letnie 172393 | 487 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R17 98W XL 4PR SBL ) | 516 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R17 98W) 1029211 | 526 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R17 98W XL 4PR SBL ) 1029211 | 510 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94V | od 482 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W | od 478 zł | 15 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W | od 487 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →