Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 215/55 R17 94W K135 VENTUS PRIME 4 1031910 | 601 zł |
Opona Hankook 215/55R17 VENTUS PRIME 4 K135 94 W FR - opony letnie 1028486 | 485 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R17 94W 4PR SBL ) 1028486 | 531 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R17 94W) 1029115 | 609 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R17 94W ) | 582 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94V | od 482 zł | 10 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 94W | od 478 zł | 17 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R17 98W | od 488 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →