Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/55Vr17 Hankook Tl K125 Eu 94V E 8808563543390 | 663 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R17 94V 4PR SBL ) 1021984 | 574 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55 R17 94V) 1029035 | 516 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/55 R17 94V 4PR SBL ) | 545 zł |
Opona Hankook 215/55R17 VENTUS PRIME3 K125 94V. - opony letnie 1024363 | 493 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V | od 486 zł | 21 oferta | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V Seal | od 515 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94W | od 488 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →