Opona letnia Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H 235/60 R18 103 H 235/60 R18 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 2 K115 (235/60 R18 103H) 1012399 | 539 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 235/60 R18 103H 4PR SBL ) | 592 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 235/60 R18 103H 4PR SBL ) 1012399 | 585 zł |
Opona letnia HANKOOK VENTUS PRIME2 K115 235/60R18 103H | 581 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H
Ceny na Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103H | od 539 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 235/60 R18 103V | od 561 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →