Opona letnia VIKING ProTech NewGen 235/60 R18 107W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING ProTech NewGen 235/60 R18 107W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING ProTech NewGen 235/60 R18 107W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking ProTech NewGen (235/60 R18 107W) 15624170000 | 546 zł |
Viking ProTech NewGen ( 235/60 R18 107W XL EVc ) | 589 zł |
Viking ProTech NewGen ( 235/60 R18 107W XL EVc ) 15624170000 | 583 zł |
Opona Viking 235/60R18 ProTech NewGen 107W XL - opony terenowe 1562417 | 613 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →