Opona letnia Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V 215/55 R17 94 V Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 2 K115 (215/55 R17 94V) 1014814 | 564 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/55 R17 94V 4PR SBL ) | 539 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/55 R17 94V 4PR SBL ) 1014814 | 533 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V
Ceny na Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V | od 533 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 215/55 R17 94V Seal | od 629 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →