Stabilizator obrazu Gudsen MOZA AirCross 3
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Gudsen MOZA AirCross 3 |
|
Obsługa pilota ze smartfona. Wyświetlacz OLED.
Podstawowe wyposażenie można uzupełnić o torbę transportową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gudsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gudsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gudsen MOZA AirCross 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal ręczny MOZA AirCross 3 Czarny | 1 999 zł |
Gimbal ręczny MOZA AirCross 3 Czarny 9006919900 | 1 999 zł |
Gimbal Gudsen MOZA Aircross 3 Standard Czarny | 1 802 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →