Opona zimowa GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 H 215/70 R16 100 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GT Radial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GT Radial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GT Radial Winterpro2 MS - 215/70R16 100T - opony zimowe VAMIXnewdvt12052 | 419 zł |
GT Radial WinterPro2 (215/70 R16 100T) 100A4953 | 450 zł |
GT Radial Champiro Winterpro 2 (215/70 R16 100T) 100A3204 | 681 zł |
Modyfikacje GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T
Ceny na GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100H | od 588 zł | 1 oferta | ||
GT Radial Champiro WinterPro2 215/70 R16 100T | od 419 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →