Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Performance Plus 255/40 R18 99V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 255/40 R18 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Performance Plus 255/40 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Performance + (255/40 R18 99V) 574283 | 749 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 255/40 R18 99V XL EVR ) 574283 | 520 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 255/40 R18 99V XL EVR ) | 520 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →