Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS860S 255/40 R18 99V Run Flat BMW/Mini
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS860S 255/40 R18 99V Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS860S 255/40 R18 99V Run Flat BMW/Mini
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 860 S SSR (255/40 R18 99V) 03553350000 | 1 252 zł |
Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 255/40 R18 99V XL *, EVc, runflat | 1 279 zł |
Opona Continental 255/40R18 WinterContact TS 860 S 99V XL * - opony zimowe | 1 179 zł |
Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 255/40 R18 99V XL *, EVc, runflat | 1 264 zł |
Opona osobowa zimowa CONTINENTAL WinterContact TS 860 S 255/40 R18 99V Dar | 1 151 zł |
pokaż 6 ofert
Polecamy