Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T 215/55 R17 98 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Ice 3 (215/55 R17 98T) 594603 | 1 314 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 3 ( 215/55 R17 98T XL EVR, Nordic compound ) | 819 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 3 ( 215/55 R17 98T XL EVR, Nordic compound ) 543836 | 829 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 3 (215/55 R17 98T) 543836 | 779 zł |
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T
Ceny na Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Ice 3 215/55 R17 98T | od 779 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →