Opona zimowa Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R 215/55 R17 98 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Nordman RS2 ( 215/55 R17 98R XL, Nordic compound ) T429925 | 1 041 zł |
Nokian Nordman RS2 (215/55 R17 98R) T429925 | 1 032 zł |
Nokian Nordman RS2 ( 215/55 R17 98R XL, Nordic compound ) | 1 039 zł |
Modyfikacje Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R
Ceny na Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R |
---|---|---|---|---|
Nokian Nordman RS2 215/55 R17 98R | od 1 032 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →