Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H 215/55 R17 98 H 215/55 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R17 98H XL EVc ) 17710 | 718 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/55 R17 98H) 17710 | 728 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R17 98H XL EVc ) | 726 zł |
Opona Bridgestone 215/55R17 LM005 98H XL - opony zimowe 1771 | 678 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H | від 678 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98V | від 718 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →