Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H 215/55 R17 98 H 215/55 R17 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R17 98H XL EVc ) 17710 | 718 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/55 R17 98H) 17710 | 728 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R17 98H XL EVc ) | 726 zł |
Opona Bridgestone 215/55R17 LM005 98H XL - opony zimowe 1771 | 678 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98H | od 678 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R17 98V | od 782 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →