Зимова шина Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T 215/55 R17 98 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 (215/55 R17 98T) 541623 | 819 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 215/55 R17 98T XL EVR, z kolcami ) | 879 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 215/55 R17 98T XL, SCT, z kolcami ) 586321 | 1 356 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 (215/55 R17 98T) 586321 | 1 354 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 215/55 R17 98T XL EVR, z kolcami ) 541623 | 889 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 215/55 R17 98T XL, SCT, z kolcami ) | 1 370 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T
Ціни на Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 215/55 R17 98T | від 819 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →