Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Ice 2+ (155/70 R19 88T) 580057 | 689 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2+ ( 155/70 R19 88T XL EVR, Nordic compound ) | 679 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2+ ( 155/70 R19 88T XL EVR, Nordic compound ) 58005 | 689 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →