Opona letnia Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W
Ceny na Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92H | od 525 zł | 9 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92V | od 519 zł | 8 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92V Run Flat | od 659 zł | 4 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W Run Flat | od 689 zł | 3 oferty |