Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96H
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92H | від 525 zł | 9 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92V | від 519 zł | 8 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92V Run Flat | від 659 zł | 4 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 96W Run Flat | від 729 zł | 3 пропозиції |