Opona całoroczna Goodyear Cargo Vector 2 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Cargo Vector 2 205/65 R16C 107T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Cargo Vector 2 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear Cargo Vector 2 (205/65 R16 107/105T) 562475 | 720 zł |
Goodyear Cargo Vector 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 735 zł |
Goodyear Cargo Vector 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 562475 | 727 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →