Pamięć RAM GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X3200D464L16SA/16GDC
Wideo 1Zdjęcia 3 |
GOODRAM IR-X3200D464L16SA/16GDC |
|
Szybka pamięć RAM DDR4 działająca z częstotliwością 3200 MHz po wyjęciu z pudełka. To przedstawiciel linii gamingowej IRDM polskiej marki GOODRAM, która w ciągu zaledwie kilku lat stała się poważną konkurencją dla popularnych serii RAM od Kingston, Corsair i innych znanych marek. Decydującym czynnikiem sukcesu tej serii było dążenie producenta do obniżenia kosztów produkcji, nie rezygnując przy tym z jakości i szybkości.
Zestaw GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb składa się z pary dwukanałowych modułów DDR4 RAM o pojemności 8 GB każdy. Dla obu optymalna częstotliwość pracy według standardów 2022 wynosi 3200 MHz ze standardowym opóźnieniem CL16 przy napięciu znamionowym 1,35 V. GOODRAM w odpowiedzialny sposób podchodzi do doboru układów pamięci, więc wszyscy przedstawiciele tej rodziny mają dobrą potencjał podkręcania.
Niestety nie ma obsługi profili XMP, więc wszelkie zmiany w wydajności pamięci należy wprowadzać ręcznie w BIOS-ie płyty głównej. Aby uniknąć przegrzania, płyta i moduły pamięci zostały niemal w całości pokryte aluminiowym radiatorem z logo Iridium i ciekawą fakturą. Radiatory oferowane są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać projekt pamięci RAM w oparciu o kolor obudowy lub ton podświetlenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X3200D464L16SA/16GDC
Wszystkie ceny 44 →PAMIĘCI GOODRAM IRDM X DDR4 16GB 2X8GB 3200MHZ CL16 DIMM BLANCO IR-XW3200D | 141 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM X 16GB/3200 (2*8GB) 16-20-20 Niebieska SAGOD4G163 | 167 zł |
GOODRAM IRDM X 16GB Czarny [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-GR-007 | 200 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM X 16GB (2x8GB) 3200MHz Blue | 175 zł |
Goodram GOODRAM DDR4 16GB PC4-25600 (3200MHz) 16-20-20 DUAL CHANNEL KIT IR | 199 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb
Ceny na GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC | od 184 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-XR3000D464L16S/16GDC | od 191 zł | 15 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X3200D464L16SA/16GDC | od 141 zł | 48 oferty |