Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-56D5L30/64GDC
Zdjęcia 16 |
GOODRAM IRG-56D5L30/64GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-56D5L30/64GDC
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
goodram - IRDM RGB DDR5 2 x 32 GB KIT 5600MHz CL30 DR DIMM RGB - pamięć mo | 1 357 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 64GB(2*32GB) /5600 CL30 BLACK RGB SAGOD506456IL20 | 1 065 zł |
GOODRAM IRDM RGB 64GB [2x32GB 5600MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-GR-014 | 1 089 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 64GB (2x32GB) 5600MHz | 1 049 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM RGB DDR5 64GB (2x32GB) 5600MHz | 1 049 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-56D5L30/64GDC | od 960 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-60D5L30/64GDC | od 1 000 zł | 11 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-64D5L32/64GDC | od 1 176 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM IRDM RGB DDR5 2x32Gb IRG-68D5L34/64GDC | od 1 270 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →