Pamięć RAM GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x16Gb IRP-K3600D4V64L18/32GDC
Zdjęcia 5 |
GOODRAM IRP-K3600D4V64L18/32GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x16Gb IRP-K3600D4V64L18/32GDC
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram IRDM PRO IRP-K3600D4V64L18/32GDC Pamięć RAM 2 x 16 GB Czarny | 348 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM PRO 32/3600 (2x16GB) 18-22-22 czarna SAGOD4G3236I | 316 zł |
GOODRAM IRDM Pro 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] Deep Black RD-DDR436 | 342 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM Pro 32GB (2x16GB) 3600Mhz Deep Black | 324 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM Pro 32GB (2x16GB) 3600Mhz Deep Black | 324 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →