Pamięć RAM GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb IRP-C3600D4V64L18/32GDC
Zdjęcia 5 |
GOODRAM IRP-C3600D4V64L18/32GDC 3600 MHz CL17 3600 MHz CL18 Crimson White |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb IRP-C3600D4V64L18/32GDC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16GB KIT 3600MHz CL18 DR DIMM Crimson White IRP-C3 | 363 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm Pro 32GB 3600MHz | 465 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm Pro 32GB 3600MHz IRP-C3600D4V64L18 32GDC | 465 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! goodram Pamięć DDR4 IRDM PRO 32/3600 (2*16GB) 18-22- | 465 zł |
DRAM Goodram DDR4 IRDM PRO DIMM 2x16GB KIT 3600MHz CL18 DR CRIMN WHITE 1,2 | 403 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb IRP-3600D4V64L17/32GDC | od 690 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO DDR4 2x16Gb IRP-C3600D4V64L18/32GDC | od 363 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →