Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-6800D564L34/64GDC
Zdjęcia 6 |
GOODRAM IR-6800D564L34/64GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-6800D564L34/64GDC
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 64GB(2*32GB)/6800 CL34 czarna SAGOD506468IR20 | 1 102 zł |
GOODRAM IRDM 64GB [2x32GB 6800MHz DDR5 CL34 DIMM] RD-DDR5-GR-004 | 1 127 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR5 64GB 6800MHz | 1 099 zł |
GoodRam IRDM DDR5 64GB (2 x 32GB) 6800 CL34 Czarny | 1 099 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb
Ceny na GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-5600D564L30/64GDC | od 889 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-6000D564L30/64GDC | od 959 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-6400D564L32/64GDC | od 999 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x32Gb IR-6800D564L34/64GDC | od 1 095 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →