Pamięć RAM GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb W-MEM2666E4D816G
GOODRAM W-MEM2666E4D816G 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb W-MEM2666E4D816G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć serwerowa GoodRam DDR4, 16 GB, 2666 MHz, CL19 (W-MEM2666E4D816G) | 133 zł |
Pamięć RAM 1x 16GB GoodRAM ECC UNBUFFERED DDR4 2Rx8 2666MHz PC4-21300 UDIM | 304 zł |
Pamięć Ram Goodram Ddr4 Ecc W-Mem2666E4D816G (Ddr4 Ecc; 8 X 512 Mb; 2666 M | 217 zł |
Modyfikacje GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb W-MEM2666E4D816G | od 133 zł | 4 oferty | ||
GOODRAM DDR4 ECC 1x16Gb W-MEM3200E4D816G | od 553 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →