Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Padangos ULTRASPEED 2 95 Y XL C B 72dB 0341315000 | 641 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (235/40 R18 95Y) 03413150000 | 427 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 235/40 R18 95Y XL EVc ) | 531 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 235/40 R18 95Y XL EVc ) 03413150000 | 525 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R18 95Y | od 427 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →