Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 (95Y) XL ) 542695 | 704 zł |
Michelin Pilot Sport 4 (235/40 R18 95Y) 232552 | 701 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 95Y XL ) | 712 zł |
Opona Michelin 235/40 ZR18 PILOT SPORT PS4 95Y XL - opony letnie 542695 | 599 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 95Y XL ) 232552 | 704 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 91W | od 924 zł | 3 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y | od 599 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y Mercedes-AMG | od 626 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →