Літня шина Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 (95Y) XL ) 542695 | 704 zł |
Michelin Pilot Sport 4 (235/40 R18 95Y) 232552 | 701 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 95Y XL ) | 712 zł |
Opona Michelin 235/40 ZR18 PILOT SPORT PS4 95Y XL - opony letnie 542695 | 599 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 235/40 ZR18 95Y XL ) 232552 | 704 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 91W | від 924 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y | від 599 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/40 R18 95Y Mercedes-AMG | від 626 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →