Płyta główna Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5
Zdjęcia 7 |
Dobrze wyważona, pełnoformatowa płyta ATX ze zintegrowanym systemem oświetlenia Gigabyte RGB Fusion, wbudowanym odbiornikiem Wi-Fi i obsługą pamięci RAM piątej generacji. Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5 jest wyposażony w wysokiej jakości, ale nie najmocniejszy 10-fazowy podsystem zasilania z cyfrowym VRM w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu gniazda Intel LGA 1700 producent gwarantuje obsługę procesorów Intel Core i9/i7/i5/i3 z rdzeniami 2/4/6/10/12/16, a także słabszych Pentium 12.
i 13. generacji oraz chipy Celeron (Alder Lake i Raptor Lake). Płyta jest w pełni zgodna ze standardem ATX, co pozwala na zbudowanie na jej bazie wydajnego komputera do gier lub stacji roboczej z procesorem Core i7, pokaźną ilością pamięci RAM (maksymalnie 128 GB przy 7600 MHz), dwoma dyskami reaktywnymi M.2 SSD oraz karta graficzna GeForce RTX kalibru 3060. Do wymiany danych przewidziano tu magistralę PCI-E 4.0, która przyspiesza ładowanie tekstur z dysku systemowego do pamięci karty graficznej.
Wsparcie dla technologii PerfDrive pozwala użytkownikowi na szybkie przełączanie pomiędzy różnymi trybami pracy na poziomie ustawień systemowych w celu szybkiego znalezienia optymalnej równowagi pomiędzy wydajnością, temperaturą i mocą chłodzenia. Generalnie jest idealna dla fanów gier wideo, którzy umieją liczyć pieniądze i nie lubią przepłacać za zaawansowane możliwości techniczne płyt głównych z najwyższej półki.
Kup Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5
Wszystkie ceny 23 →Gigabyte B760 GAMING X AX gniazdo 1700/B760/DDR5/S-ATA 6 Gb/s/ATX | 780 zł |
GIGABYTE B760 GAMING X AX P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket | 770 zł |
Gigabyte Płyta główna B760 Gaming X AX s1700 4DDR5 DP/HDMI ATX KBGBAIIEB76 | 779 zł |
Gigabyte B760 GAMING X AX PL-S1700-GA-101 | 819 zł |
Płyta główna GIGABYTE B760 Gaming X AX | 797 zł |
Modyfikacje Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5
Ceny na Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760 GAMING X DDR5 | od 682 zł | 24 oferty | ||
Gigabyte B760 GAMING X AX DDR5 | od 770 zł | 23 oferty |