Laptop Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD]
Zdjęcia 11 | od 4 989 do 6 199 zł Porównaj ceny 8 →2023 rokAORUSgamingowymatowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenieFaceID Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 12500H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:DOS Waga laptopa:2.25 kg |
Modyfikacje Gigabyte AORUS 15 9KF 2
Dane techniczne
Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte AORUS 15 9KF i5-12500H | 15,6''-360Hz | 16GB | 512GB | NoOS | RTX | 5 299 zł |
Laptop GIGABYTE Aorus 15 9KF-E3EE353SD 15.6" IPS 360Hz i5-12500H 16GB RAM | 5 000 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 4 989 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 32 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 199 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 649 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 6 199 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 899 zł |
Zamknij
Polecamy