Ноутбук Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD]
Фото 11 | від 4 989 до 6 199 zł Порівняти ціни 8 →2023 рікAORUSігровийматовий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняFaceID Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12500H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.25 кг |
Модифікації Gigabyte AORUS 15 9KF 2
Характеристики
Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Gigabyte AORUS 15 9KF [9KF-E3EE353SD]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte AORUS 15 9KF i5-12500H | 15,6''-360Hz | 16GB | 512GB | NoOS | RTX | 5 299 zł |
Laptop GIGABYTE Aorus 15 9KF-E3EE353SD 15.6" IPS 360Hz i5-12500H 16GB RAM | 5 000 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 4 989 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 32 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 199 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 649 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 6 199 zł |
Laptop Gigabyte Aorus 15 9KF i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 360 H | 5 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо