Suszarka GHD Helios Limited Edition
Zdjęcia 41 |
GHD Helios Limited Edition |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GHD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GHD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GHD Helios Limited Edition
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ghd helios Sunsthetic Collection profesjonalna suszarka do włosów z aeropr | 674 zł |
ghd ID Helios Haartrockner Pastel Blue Suszarki do włosów | 1 056 zł |
ghd Helios Sunsthetic Collection 99350165616 | 894 zł |
ghd Helios™ Dreamland Holiday Collection Limited Edition Gift Set | 669 zł |
Zestaw suszarki do włosów GHD Helios - Kolekcja Dreamland 99350167414 | 719 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →