Suszarka Valera Swiss Steel Master (SM588.02RCCR)
Zdjęcia 3 |
Valera Swiss Steel Master |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Swiss Steel Master
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera Swiss Steel Master Light Profesjonalna suszarka do włosów ze stali | 625 zł |
Valera Swiss Steel Master Light SM 588.01 CR Jonizacja Zimny nawiew 2100W | 699 zł |
Valera swiss steel master black chrome Suszarka do włosów 2200W | 899 zł |
Valera Swiss Steel Master SM 588.02 RC CR Jonizacja Zimny nawiew 2100W 2 p | 699 zł |
VALERA suszarka swiss steelmaster digital | 1 099 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →