Suszarka PARLUX 385 Powerlight
Wideo 2Zdjęcia 8 |
PARLUX 385 Powerlight |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PARLUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PARLUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PARLUX 385 Powerlight
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parlux suszarka do włosów 385 Powerlight jonowa ceramika czarna 89520 | 561 zł |
Parlux 385 Powerlight Hair Dryer Posrebrzany NGL-56142 | 589 zł |
Parlux 385 Powerlight Ionic & Ceramic - asciugacapelli bianco parlux385 | 631 zł |
Parlux Hair Dryer 385 Powerlight Ionic & Ceramic Purple Suszarka Do Włosów | 680 zł |
Parlux Profesjonalna suszarka do włosów 3800 Ceramic Ionic liliowa parlux3 | 592 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów PARLUX 385 Powerlight:
- Wydajność: 79 m3 / h
- Długość suszarki do włosów 18,5 cm
- Długość przewodu: 3 m
- Czarny
- Czerwony
- Różowy
- Srebro
- Fioletowy
- Biały
- Zielony
- Pomarańczowy
PolecamyPorównaj w tabeli →